23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun
Milli iradenin simgesi, bağımsızlık ve demokrasi mücadelesinin nişanesi yüce Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 104. yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamanın büyük bir gurur ve mutluluğu içindeyiz.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin ilk başkanı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, istiklal meşalesinin sönmez bekçilerine duyduğu inancın bir ifadesi olarak bu bayramı geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza armağan etmiştir. Dünyadaki tek çocuk bayramı olan 23 Nisan; aynı zamanda sevgi, dostluk, barış ve kardeşlik bağlarının filizlenip çiçek açtığı gündür.

Bu vesileyle bu anlamlı günde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, kutsal vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanları ile Cumhuriyetimizin kuruluşunda emeği geçenleri bir kez daha minnet ve şükranla anıyoruz. Varlıklarıyla neşe katan, aydınlık Türkiye'nin yanı sıra Türk sporu ile futbolumuzun da güvencesi olan tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten duygularımızla kutluyoruz.
 
AYDIN İL HAKEM KURULU
TFFHGD AYDIN ŞUBESİ
Bu haber bugün 2 kez, genel toplamda 157 kez görüntülendi.