BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 36.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 08.06.2024
Cumartesi
16:00
AYDIN 1 NO EFELERSPOR

6-3
ÇİNE SPOR

(H) TUNA ERBİŞ
U13 08.06.2024
Cumartesi
18:00
AYDIN 1 NO ZEYBEKGÜCÜ SPOR

1-6
AYDIN 1907

(H) SOYTAÇ SİREK
U13 08.06.2024
Cumartesi
16:00
AYDIN 2 NO AYDIN KARTALLARI

0-5
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.

(H) BERİVAN ŞENGEL
U13 08.06.2024
Cumartesi
18:00
AYDIN 2 NO ZEYBEK GENÇLİK

2-6
YENİ ESNAFSPOR

(H) İSMAİL MUTLU MERSİN
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
ÇİNE YÜKSEL YALOVA ST. EVCİLER

0-2
AYDIN BŞB.SPOR

(H) ÇAĞRI ÇETİN
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
DİDİM YAN ST. DİDİMGÜCÜ GENÇLİK

3-0
DİDİM ALTINKUM SPOR

(H) ORHAN KIVRAK
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
GERMENCİK ST. NEŞETİYE SPOR

-
TATİL EDİLDİ
DAVUTLAR BLD.SPOR

(H) ABDULLAH KORKUTAN
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
KOÇARLI VALİ Ş.ENGİN ST. ÖZALTIN KOÇARLI BLD.

1-6
KUŞADASI KÜÇÜKADA

(H) UĞUR GÜNGÖR
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
KUŞADASI TFF 1 NO KUŞADASI GÜVERCİNADA

3-2
ADA GÜCÜ

(H) UĞUR ÖZYAPRAK
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. NAZİLLİ KARTALLARI

0-4
NAZİLLİ BELEDİYESPOR

(H) ENES SELÇUK
U13 08.06.2024
Cumartesi
16:00
SARIKEMER ST. SÖKE İD.YRD.SPOR

1-3
DİDİM BLD.SAYGIN YAPI

(H) KADİR ERMAN
U13 08.06.2024
Cumartesi
18:00
SARIKEMER ST. SÖKE GENÇLERBİRLİĞİ

3-1
SÖKE 2020 GENÇLİK

(H) KADİR ERMAN
U13 08.06.2024
Cumartesi
00:00
Seçiniz EVRANSPOR

Ligden Çekildi

0-3
AL YILDIZ

U13 08.06.2024
Cumartesi
00:00
Seçiniz NAZİLLİ YEŞİL TİMSAHLAR

Ligden Çekildi

-
SULTANHİSAR

Ligden Çekildi

U12 11.06.2024
Salı
18:00
AYDIN 1 NO - A ZEYBEKGÜCÜ SPOR

0-8
AYDIN BŞB.SPOR

(H) GÜLDEN RENÇBER
U12 11.06.2024
Salı
19:00
AYDIN 1 NO - A ÇİNE SPOR

0-5
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.

(H) BERİVAN ŞENGEL
U12 11.06.2024
Salı
20:00
AYDIN 1 NO - A YILMAZSPOR

3-1
AYDIN 1907

(H) ORHAN KIVRAK
U12 11.06.2024
Salı
18:00
AYDIN 1 NO - B YILDIZSPOR

4-2
AYDIN BROSİS SPOR

(H) TUNA ERBİŞ
U12 11.06.2024
Salı
19:00
AYDIN 1 NO - B EFELERSPOR

7-0
GÜNEŞSPOR

(H) KAAN CAN YILDIZ
U12 11.06.2024
Salı
20:00
AYDIN 1 NO - B EVCİLER

5-2
AYDIN KARTALLARI

(H) ABDULLAH KORKUTAN
U12 11.06.2024
Salı
18:00
AYDIN 2 NO - A İ.G.GENÇ EFE SPOR

1-3
MERKEZ SPOR

(H) BİLAL ÇAKAN
U12 11.06.2024
Salı
19:00
AYDIN 2 NO - A KARDEŞKÖY SPOR

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
S.H.Ç.E.K.SPOR

U12 11.06.2024
Salı
00:00
Seçiniz ZEYBEK GENÇLİK

3-0
ASP SPOR

Ligden Çekildi

U11 12.06.2024
Çarşamba
18:00
AYDIN 1 NO - A KÖPRÜLÜSPOR

3-2
YENİ ESNAFSPOR

(H) ÖNOL KESKİN
U11 12.06.2024
Çarşamba
19:00
AYDIN 1 NO - A KÖŞK SPOR

5-0
YILDIZSPOR

(H) ERTUĞRUL ÖZCOŞAR
U11 12.06.2024
Çarşamba
20:00
AYDIN 1 NO - A ZEYBEK GENÇLİK

9-1
AYDIN BROSİS SPOR

(H) SOYTAÇ SİREK
U11 12.06.2024
Çarşamba
18:00
AYDIN 1 NO - B AYDIN İD.YRD.

0-6
GÜNEŞSPOR

(H) İSMAİL MUTLU MERSİN
U11 12.06.2024
Çarşamba
19:00
AYDIN 1 NO - B KARDEŞKÖY SPOR

-
AYDIN KARTALLARI

Bu Maça Çıkmayacak

U11 12.06.2024
Çarşamba
17:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. KUYUCAKSPOR

3-0
NAZİLLİ YEŞİL TİMSAHLAR

Ligden Çekildi

U11 12.06.2024
Çarşamba
18:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. NAZİLLİ ALTIN EFE

1-1
YENİPAZAR G.B.BLD.SPOR

(H) ABDULLAH AYTAÇ DEMİR
U11 12.06.2024
Çarşamba
19:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. NAZİLLİ BELEDİYESPOR

3-0
ARENA 1905

Bu Maça Gitmedi

(H) ALİ AVCI
U11 12.06.2024
Çarşamba
18:00
SARIKEMER ST. SÖKE 2020 GENÇLİK

1-0
SÖKE İD.YRD.SPOR

(H) TUNA ERBİŞ
U11 12.06.2024
Çarşamba
00:00
Seçiniz SULTANHİSAR

Ligden Çekildi

0-3
İ.G.GENÇ EFE SPOR

U11 12.06.2024
Çarşamba
00:00
Seçiniz SÖKE GENÇLERBİRLİĞİ

3-0
DİDİM ALTINKUM SPOR

Ligden Çıkarıldı

U11 12.06.2024
Çarşamba
00:00
Seçiniz SÖKE BLD.SPOR

Ligden Çekildi

0-3
DİDİMGÜCÜ GENÇLİK

U12 13.06.2024
Perşembe
18:00
AYDIN 1 NO - A AYDIN BROSİS SPOR

2-3
İ.G.GENÇ EFE SPOR

(H) SEZGİN BUNALDI
U12 13.06.2024
Perşembe
19:00
AYDIN 1 NO - A GÜNEŞSPOR

1-1
AYDIN İD.YRD.

(H) ÇAĞRI ÇETİN
U12 13.06.2024
Perşembe
20:00
AYDIN 1 NO - A AYDIN 1907

6-1
EVRANSPOR

(H) BERİVAN ŞENGEL
U12 13.06.2024
Perşembe
18:00
AYDIN 1 NO - B MERKEZ SPOR

0-8
ZEYBEK GENÇLİK

(H) ABDULLAH KORKUTAN
U12 13.06.2024
Perşembe
19:00
AYDIN 1 NO - B TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.

4-2
YILMAZSPOR

(H) UĞUR GÜNGÖR
U12 13.06.2024
Perşembe
20:00
AYDIN 1 NO - B S.H.Ç.E.K.SPOR

0-4
EFELERSPOR

(H) TUNA ERBİŞ
U12 13.06.2024
Perşembe
18:00
AYDIN 2 NO - A AYDIN KARTALLARI

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
KARDEŞKÖY SPOR

U12 13.06.2024
Perşembe
19:00
AYDIN 2 NO - A AYDIN BŞB.SPOR

9-0
ÇİNE SPOR

(H) UĞUR ÖZYAPRAK
U12 13.06.2024
Perşembe
00:00
Seçiniz ASP SPOR

Ligden Çekildi

0-3
KÖŞK SPOR

U13 14.06.2024
Cuma
17:00
AYDIN 1 NO AL YILDIZ

2-2
EFELERSPOR

(H) KAAN CAN YILDIZ
U13 14.06.2024
Cuma
19:00
AYDIN 1 NO AYDIN 1907

1-2
ZEYBEK GENÇLİK

(H) SOYTAÇ SİREK
U13 14.06.2024
Cuma
17:00
AYDIN 2 NO YENİ ESNAFSPOR

5-0
EVCİLER

(H) SEZGİN BUNALDI
U13 14.06.2024
Cuma
17:00
ÇİNE YÜKSEL YALOVA ST. ÇİNE SPOR

-
AYDIN KARTALLARI

Bu Maça Çıkmayacak

U13 14.06.2024
Cuma
17:00
DAVUTLAR ST. DAVUTLAR BLD.SPOR

0-4
KUŞADASI GÜVERCİNADA

(H) UĞUR GÜNGÖR
U13 14.06.2024
Cuma
16:00
DİDİM YAN ST. DİDİM BLD.SAYGIN YAPI

3-1
DİDİMGÜCÜ GENÇLİK

(H) TUNA ERBİŞ
U13 14.06.2024
Cuma
18:00
DİDİM YAN ST. DİDİM ALTINKUM SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
SÖKE GENÇLERBİRLİĞİ

(H) TUNA ERBİŞ
U13 14.06.2024
Cuma
17:00
İLHAMİ ORTEKİN ST. AYDIN BŞB.SPOR

6-0
ZEYBEKGÜCÜ SPOR

(H) ABDULLAH KORKUTAN
U13 14.06.2024
Cuma
16:00
KUŞADASI TFF 1 NO KUŞADASI KÜÇÜKADA

7-0
NEŞETİYE SPOR

(H) BİLAL ÇAKAN
U13 14.06.2024
Cuma
18:00
KUŞADASI TFF 1 NO ADA GÜCÜ

7-1
ÖZALTIN KOÇARLI BLD.

(H) BİLAL ÇAKAN
U13 14.06.2024
Cuma
17:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. NAZİLLİ BELEDİYESPOR

3-0
NAZİLLİ YEŞİL TİMSAHLAR

Ligden Çekildi

U13 14.06.2024
Cuma
17:00
SARIKEMER ST. SÖKE 2020 GENÇLİK

-
SÖKE İD.YRD.SPOR

(H) KADİR ERMAN
U13 14.06.2024
Cuma
00:00
Seçiniz TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.

3-0
EVRANSPOR

Ligden Çekildi

U13 14.06.2024
Cuma
00:00
Seçiniz SULTANHİSAR

Ligden Çekildi

0-3
BUHARKENT BLD.SPOR

FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 08.06.2024
Cumartesi
16:00
AYDIN 1 NO EFELERSPOR

6-3
ÇİNE SPOR

(H) TUNA ERBİŞ
U13 08.06.2024
Cumartesi
18:00
AYDIN 1 NO ZEYBEKGÜCÜ SPOR

1-6
AYDIN 1907

(H) SOYTAÇ SİREK
U13 08.06.2024
Cumartesi
16:00
AYDIN 2 NO AYDIN KARTALLARI

0-5
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.

(H) BERİVAN ŞENGEL
U13 08.06.2024
Cumartesi
18:00
AYDIN 2 NO ZEYBEK GENÇLİK

2-6
YENİ ESNAFSPOR

(H) İSMAİL MUTLU MERSİN
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
ÇİNE YÜKSEL YALOVA ST. EVCİLER

0-2
AYDIN BŞB.SPOR

(H) ÇAĞRI ÇETİN
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
DİDİM YAN ST. DİDİMGÜCÜ GENÇLİK

3-0
DİDİM ALTINKUM SPOR

(H) ORHAN KIVRAK
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
GERMENCİK ST. NEŞETİYE SPOR

-
TATİL EDİLDİ
DAVUTLAR BLD.SPOR

(H) ABDULLAH KORKUTAN
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
KOÇARLI VALİ Ş.ENGİN ST. ÖZALTIN KOÇARLI BLD.

1-6
KUŞADASI KÜÇÜKADA

(H) UĞUR GÜNGÖR
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
KUŞADASI TFF 1 NO KUŞADASI GÜVERCİNADA

3-2
ADA GÜCÜ

(H) UĞUR ÖZYAPRAK
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. NAZİLLİ KARTALLARI

0-4
NAZİLLİ BELEDİYESPOR

(H) ENES SELÇUK
U13 08.06.2024
Cumartesi
16:00
SARIKEMER ST. SÖKE İD.YRD.SPOR

1-3
DİDİM BLD.SAYGIN YAPI

(H) KADİR ERMAN
U13 08.06.2024
Cumartesi
18:00
SARIKEMER ST. SÖKE GENÇLERBİRLİĞİ

3-1
SÖKE 2020 GENÇLİK

(H) KADİR ERMAN
U13 08.06.2024
Cumartesi
00:00
Seçiniz EVRANSPOR

Ligden Çekildi

0-3
AL YILDIZ

U13 08.06.2024
Cumartesi
00:00
Seçiniz NAZİLLİ YEŞİL TİMSAHLAR

Ligden Çekildi

-
SULTANHİSAR

Ligden Çekildi

U12 11.06.2024
Salı
18:00
AYDIN 1 NO - A ZEYBEKGÜCÜ SPOR

0-8
AYDIN BŞB.SPOR

(H) GÜLDEN RENÇBER
U12 11.06.2024
Salı
19:00
AYDIN 1 NO - A ÇİNE SPOR

0-5
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.

(H) BERİVAN ŞENGEL
U12 11.06.2024
Salı
20:00
AYDIN 1 NO - A YILMAZSPOR

3-1
AYDIN 1907

(H) ORHAN KIVRAK
U12 11.06.2024
Salı
18:00
AYDIN 1 NO - B YILDIZSPOR

4-2
AYDIN BROSİS SPOR

(H) TUNA ERBİŞ
U12 11.06.2024
Salı
19:00
AYDIN 1 NO - B EFELERSPOR

7-0
GÜNEŞSPOR

(H) KAAN CAN YILDIZ
U12 11.06.2024
Salı
20:00
AYDIN 1 NO - B EVCİLER

5-2
AYDIN KARTALLARI

(H) ABDULLAH KORKUTAN
U12 11.06.2024
Salı
18:00
AYDIN 2 NO - A İ.G.GENÇ EFE SPOR

1-3
MERKEZ SPOR

(H) BİLAL ÇAKAN
U12 11.06.2024
Salı
19:00
AYDIN 2 NO - A KARDEŞKÖY SPOR

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
S.H.Ç.E.K.SPOR

U12 11.06.2024
Salı
00:00
Seçiniz ZEYBEK GENÇLİK

3-0
ASP SPOR

Ligden Çekildi

U11 12.06.2024
Çarşamba
18:00
AYDIN 1 NO - A KÖPRÜLÜSPOR

3-2
YENİ ESNAFSPOR

(H) ÖNOL KESKİN
U11 12.06.2024
Çarşamba
19:00
AYDIN 1 NO - A KÖŞK SPOR

5-0
YILDIZSPOR

(H) ERTUĞRUL ÖZCOŞAR
U11 12.06.2024
Çarşamba
20:00
AYDIN 1 NO - A ZEYBEK GENÇLİK

9-1
AYDIN BROSİS SPOR

(H) SOYTAÇ SİREK
U11 12.06.2024
Çarşamba
18:00
AYDIN 1 NO - B AYDIN İD.YRD.

0-6
GÜNEŞSPOR

(H) İSMAİL MUTLU MERSİN
U11 12.06.2024
Çarşamba
19:00
AYDIN 1 NO - B KARDEŞKÖY SPOR

-
AYDIN KARTALLARI

Bu Maça Çıkmayacak

U11 12.06.2024
Çarşamba
17:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. KUYUCAKSPOR

3-0
NAZİLLİ YEŞİL TİMSAHLAR

Ligden Çekildi

U11 12.06.2024
Çarşamba
18:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. NAZİLLİ ALTIN EFE

1-1
YENİPAZAR G.B.BLD.SPOR

(H) ABDULLAH AYTAÇ DEMİR
U11 12.06.2024
Çarşamba
19:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. NAZİLLİ BELEDİYESPOR

3-0
ARENA 1905

Bu Maça Gitmedi

(H) ALİ AVCI
U11 12.06.2024
Çarşamba
18:00
SARIKEMER ST. SÖKE 2020 GENÇLİK

1-0
SÖKE İD.YRD.SPOR

(H) TUNA ERBİŞ
U11 12.06.2024
Çarşamba
00:00
Seçiniz SULTANHİSAR

Ligden Çekildi

0-3
İ.G.GENÇ EFE SPOR

U11 12.06.2024
Çarşamba
00:00
Seçiniz SÖKE GENÇLERBİRLİĞİ

3-0
DİDİM ALTINKUM SPOR

Ligden Çıkarıldı

U11 12.06.2024
Çarşamba
00:00
Seçiniz SÖKE BLD.SPOR

Ligden Çekildi

0-3
DİDİMGÜCÜ GENÇLİK

U12 13.06.2024
Perşembe
18:00
AYDIN 1 NO - A AYDIN BROSİS SPOR

2-3
İ.G.GENÇ EFE SPOR

(H) SEZGİN BUNALDI
U12 13.06.2024
Perşembe
19:00
AYDIN 1 NO - A GÜNEŞSPOR

1-1
AYDIN İD.YRD.

(H) ÇAĞRI ÇETİN
U12 13.06.2024
Perşembe
20:00
AYDIN 1 NO - A AYDIN 1907

6-1
EVRANSPOR

(H) BERİVAN ŞENGEL
U12 13.06.2024
Perşembe
18:00
AYDIN 1 NO - B MERKEZ SPOR

0-8
ZEYBEK GENÇLİK

(H) ABDULLAH KORKUTAN
U12 13.06.2024
Perşembe
19:00
AYDIN 1 NO - B TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.

4-2
YILMAZSPOR

(H) UĞUR GÜNGÖR
U12 13.06.2024
Perşembe
20:00
AYDIN 1 NO - B S.H.Ç.E.K.SPOR

0-4
EFELERSPOR

(H) TUNA ERBİŞ
U12 13.06.2024
Perşembe
18:00
AYDIN 2 NO - A AYDIN KARTALLARI

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
KARDEŞKÖY SPOR

U12 13.06.2024
Perşembe
19:00
AYDIN 2 NO - A AYDIN BŞB.SPOR

9-0
ÇİNE SPOR

(H) UĞUR ÖZYAPRAK
U12 13.06.2024
Perşembe
00:00
Seçiniz ASP SPOR

Ligden Çekildi

0-3
KÖŞK SPOR

U13 14.06.2024
Cuma
17:00
AYDIN 1 NO AL YILDIZ

2-2
EFELERSPOR

(H) KAAN CAN YILDIZ
U13 14.06.2024
Cuma
19:00
AYDIN 1 NO AYDIN 1907

1-2
ZEYBEK GENÇLİK

(H) SOYTAÇ SİREK
U13 14.06.2024
Cuma
17:00
AYDIN 2 NO YENİ ESNAFSPOR

5-0
EVCİLER

(H) SEZGİN BUNALDI
U13 14.06.2024
Cuma
17:00
ÇİNE YÜKSEL YALOVA ST. ÇİNE SPOR

-
AYDIN KARTALLARI

Bu Maça Çıkmayacak

U13 14.06.2024
Cuma
17:00
DAVUTLAR ST. DAVUTLAR BLD.SPOR

0-4
KUŞADASI GÜVERCİNADA

(H) UĞUR GÜNGÖR
U13 14.06.2024
Cuma
16:00
DİDİM YAN ST. DİDİM BLD.SAYGIN YAPI

3-1
DİDİMGÜCÜ GENÇLİK

(H) TUNA ERBİŞ
U13 14.06.2024
Cuma
18:00
DİDİM YAN ST. DİDİM ALTINKUM SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
SÖKE GENÇLERBİRLİĞİ

(H) TUNA ERBİŞ
U13 14.06.2024
Cuma
17:00
İLHAMİ ORTEKİN ST. AYDIN BŞB.SPOR

6-0
ZEYBEKGÜCÜ SPOR

(H) ABDULLAH KORKUTAN
U13 14.06.2024
Cuma
16:00
KUŞADASI TFF 1 NO KUŞADASI KÜÇÜKADA

7-0
NEŞETİYE SPOR

(H) BİLAL ÇAKAN
U13 14.06.2024
Cuma
18:00
KUŞADASI TFF 1 NO ADA GÜCÜ

7-1
ÖZALTIN KOÇARLI BLD.

(H) BİLAL ÇAKAN
U13 14.06.2024
Cuma
17:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. NAZİLLİ BELEDİYESPOR

3-0
NAZİLLİ YEŞİL TİMSAHLAR

Ligden Çekildi

U13 14.06.2024
Cuma
17:00
SARIKEMER ST. SÖKE 2020 GENÇLİK

-
SÖKE İD.YRD.SPOR

(H) KADİR ERMAN
U13 14.06.2024
Cuma
00:00
Seçiniz TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.

3-0
EVRANSPOR

Ligden Çekildi

U13 14.06.2024
Cuma
00:00
Seçiniz SULTANHİSAR

Ligden Çekildi

0-3
BUHARKENT BLD.SPOR

U13 LİGİ - 9.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 08.06.2024
Cumartesi
16:00
AYDIN 1 NO EFELERSPOR

6-3
ÇİNE SPOR

TUNA ERBİŞ
U13 08.06.2024
Cumartesi
18:00
AYDIN 1 NO ZEYBEKGÜCÜ SPOR

1-6
AYDIN 1907

SOYTAÇ SİREK
U13 08.06.2024
Cumartesi
16:00
AYDIN 2 NO AYDIN KARTALLARI

0-5
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.

BERİVAN ŞENGEL
U13 08.06.2024
Cumartesi
18:00
AYDIN 2 NO ZEYBEK GENÇLİK

2-6
YENİ ESNAFSPOR

İSMAİL MUTLU MERSİN
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
ÇİNE YÜKSEL YALOVA ST. EVCİLER

0-2
AYDIN BŞB.SPOR

ÇAĞRI ÇETİN
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
DİDİM YAN ST. DİDİMGÜCÜ GENÇLİK

3-0
DİDİM ALTINKUM SPOR

ORHAN KIVRAK
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
GERMENCİK ST. NEŞETİYE SPOR

-
TATİL EDİLDİ
DAVUTLAR BLD.SPOR

ABDULLAH KORKUTAN
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
KOÇARLI VALİ Ş.ENGİN ST. ÖZALTIN KOÇARLI BLD.

1-6
KUŞADASI KÜÇÜKADA

UĞUR GÜNGÖR
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
KUŞADASI TFF 1 NO KUŞADASI GÜVERCİNADA

3-2
ADA GÜCÜ

UĞUR ÖZYAPRAK
U13 08.06.2024
Cumartesi
17:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. NAZİLLİ KARTALLARI

0-4
NAZİLLİ BELEDİYESPOR

ENES SELÇUK
U13 08.06.2024
Cumartesi
16:00
SARIKEMER ST. SÖKE İD.YRD.SPOR

1-3
DİDİM BLD.SAYGIN YAPI

KADİR ERMAN
U13 08.06.2024
Cumartesi
18:00
SARIKEMER ST. SÖKE GENÇLERBİRLİĞİ

3-1
SÖKE 2020 GENÇLİK

KADİR ERMAN
U13 08.06.2024
Cumartesi
00:00
Seçiniz EVRANSPOR

Ligden Çekildi

0-3
AL YILDIZ

U13 08.06.2024
Cumartesi
00:00
Seçiniz NAZİLLİ YEŞİL TİMSAHLAR

Ligden Çekildi

-
SULTANHİSAR

Ligden Çekildi

U13 LİGİ - 10.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 14.06.2024
Cuma
17:00
AYDIN 1 NO AL YILDIZ

2-2
EFELERSPOR

KAAN CAN YILDIZ
U13 14.06.2024
Cuma
19:00
AYDIN 1 NO AYDIN 1907

1-2
ZEYBEK GENÇLİK

SOYTAÇ SİREK
U13 14.06.2024
Cuma
17:00
AYDIN 2 NO YENİ ESNAFSPOR

5-0
EVCİLER

SEZGİN BUNALDI
U13 14.06.2024
Cuma
17:00
ÇİNE YÜKSEL YALOVA ST. ÇİNE SPOR

-
AYDIN KARTALLARI

Bu Maça Çıkmayacak

U13 14.06.2024
Cuma
17:00
DAVUTLAR ST. DAVUTLAR BLD.SPOR

0-4
KUŞADASI GÜVERCİNADA

UĞUR GÜNGÖR
U13 14.06.2024
Cuma
16:00
DİDİM YAN ST. DİDİM BLD.SAYGIN YAPI

3-1
DİDİMGÜCÜ GENÇLİK

TUNA ERBİŞ
U13 14.06.2024
Cuma
18:00
DİDİM YAN ST. DİDİM ALTINKUM SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
SÖKE GENÇLERBİRLİĞİ

TUNA ERBİŞ
U13 14.06.2024
Cuma
17:00
İLHAMİ ORTEKİN ST. AYDIN BŞB.SPOR

6-0
ZEYBEKGÜCÜ SPOR

ABDULLAH KORKUTAN
U13 14.06.2024
Cuma
16:00
KUŞADASI TFF 1 NO KUŞADASI KÜÇÜKADA

7-0
NEŞETİYE SPOR

BİLAL ÇAKAN
U13 14.06.2024
Cuma
18:00
KUŞADASI TFF 1 NO ADA GÜCÜ

7-1
ÖZALTIN KOÇARLI BLD.

BİLAL ÇAKAN
U13 14.06.2024
Cuma
17:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. NAZİLLİ BELEDİYESPOR

3-0
NAZİLLİ YEŞİL TİMSAHLAR

Ligden Çekildi

U13 14.06.2024
Cuma
17:00
SARIKEMER ST. SÖKE 2020 GENÇLİK

-
SÖKE İD.YRD.SPOR

KADİR ERMAN
U13 14.06.2024
Cuma
00:00
Seçiniz TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.

3-0
EVRANSPOR

Ligden Çekildi

U13 14.06.2024
Cuma
00:00
Seçiniz SULTANHİSAR

Ligden Çekildi

0-3
BUHARKENT BLD.SPOR

U12 LİGİ - 13.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 11.06.2024
Salı
18:00
AYDIN 1 NO - A ZEYBEKGÜCÜ SPOR

0-8
AYDIN BŞB.SPOR

GÜLDEN RENÇBER
U12 11.06.2024
Salı
19:00
AYDIN 1 NO - A ÇİNE SPOR

0-5
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.

BERİVAN ŞENGEL
U12 11.06.2024
Salı
20:00
AYDIN 1 NO - A YILMAZSPOR

3-1
AYDIN 1907

ORHAN KIVRAK
U12 11.06.2024
Salı
18:00
AYDIN 1 NO - B YILDIZSPOR

4-2
AYDIN BROSİS SPOR

TUNA ERBİŞ
U12 11.06.2024
Salı
19:00
AYDIN 1 NO - B EFELERSPOR

7-0
GÜNEŞSPOR

KAAN CAN YILDIZ
U12 11.06.2024
Salı
20:00
AYDIN 1 NO - B EVCİLER

5-2
AYDIN KARTALLARI

ABDULLAH KORKUTAN
U12 11.06.2024
Salı
18:00
AYDIN 2 NO - A İ.G.GENÇ EFE SPOR

1-3
MERKEZ SPOR

BİLAL ÇAKAN
U12 11.06.2024
Salı
19:00
AYDIN 2 NO - A KARDEŞKÖY SPOR

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
S.H.Ç.E.K.SPOR

U12 11.06.2024
Salı
00:00
Seçiniz ZEYBEK GENÇLİK

3-0
ASP SPOR

Ligden Çekildi

U12 LİGİ - 14.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 13.06.2024
Perşembe
18:00
AYDIN 1 NO - A AYDIN BROSİS SPOR

2-3
İ.G.GENÇ EFE SPOR

SEZGİN BUNALDI
U12 13.06.2024
Perşembe
19:00
AYDIN 1 NO - A GÜNEŞSPOR

1-1
AYDIN İD.YRD.

ÇAĞRI ÇETİN
U12 13.06.2024
Perşembe
20:00
AYDIN 1 NO - A AYDIN 1907

6-1
EVRANSPOR

BERİVAN ŞENGEL
U12 13.06.2024
Perşembe
18:00
AYDIN 1 NO - B MERKEZ SPOR

0-8
ZEYBEK GENÇLİK

ABDULLAH KORKUTAN
U12 13.06.2024
Perşembe
19:00
AYDIN 1 NO - B TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.

4-2
YILMAZSPOR

UĞUR GÜNGÖR
U12 13.06.2024
Perşembe
20:00
AYDIN 1 NO - B S.H.Ç.E.K.SPOR

0-4
EFELERSPOR

TUNA ERBİŞ
U12 13.06.2024
Perşembe
18:00
AYDIN 2 NO - A AYDIN KARTALLARI

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
KARDEŞKÖY SPOR

U12 13.06.2024
Perşembe
19:00
AYDIN 2 NO - A AYDIN BŞB.SPOR

9-0
ÇİNE SPOR

UĞUR ÖZYAPRAK
U12 13.06.2024
Perşembe
00:00
Seçiniz ASP SPOR

Ligden Çekildi

0-3
KÖŞK SPOR

U11 LİGİ - 14.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 12.06.2024
Çarşamba
18:00
AYDIN 1 NO - A KÖPRÜLÜSPOR

3-2
YENİ ESNAFSPOR

ÖNOL KESKİN
U11 12.06.2024
Çarşamba
19:00
AYDIN 1 NO - A KÖŞK SPOR

5-0
YILDIZSPOR

ERTUĞRUL ÖZCOŞAR
U11 12.06.2024
Çarşamba
20:00
AYDIN 1 NO - A ZEYBEK GENÇLİK

9-1
AYDIN BROSİS SPOR

SOYTAÇ SİREK
U11 12.06.2024
Çarşamba
18:00
AYDIN 1 NO - B AYDIN İD.YRD.

0-6
GÜNEŞSPOR

İSMAİL MUTLU MERSİN
U11 12.06.2024
Çarşamba
19:00
AYDIN 1 NO - B KARDEŞKÖY SPOR

-
AYDIN KARTALLARI

Bu Maça Çıkmayacak

U11 12.06.2024
Çarşamba
17:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. KUYUCAKSPOR

3-0
NAZİLLİ YEŞİL TİMSAHLAR

Ligden Çekildi

U11 12.06.2024
Çarşamba
18:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. NAZİLLİ ALTIN EFE

1-1
YENİPAZAR G.B.BLD.SPOR

ABDULLAH AYTAÇ DEMİR
U11 12.06.2024
Çarşamba
19:00
NAZİLLİ PINARBAŞI ST. NAZİLLİ BELEDİYESPOR

3-0
ARENA 1905

Bu Maça Gitmedi

ALİ AVCI
U11 12.06.2024
Çarşamba
18:00
SARIKEMER ST. SÖKE 2020 GENÇLİK

1-0
SÖKE İD.YRD.SPOR

TUNA ERBİŞ
U11 12.06.2024
Çarşamba
00:00
Seçiniz SULTANHİSAR

Ligden Çekildi

0-3
İ.G.GENÇ EFE SPOR

U11 12.06.2024
Çarşamba
00:00
Seçiniz SÖKE GENÇLERBİRLİĞİ

3-0
DİDİM ALTINKUM SPOR

Ligden Çıkarıldı

U11 12.06.2024
Çarşamba
00:00
Seçiniz SÖKE BLD.SPOR

Ligden Çekildi

0-3
DİDİMGÜCÜ GENÇLİK